Sklep budowlany

BUDOWLANKA Słowik z Żywca

Nasz skład materiałów budowlanych BUDOWLANKA pomaga nowocześnie budować.

Doradzamy i koordynujemy procesy zaopatrzenia budowy.

Dążymy do osiągnięcia wysokiej pozycji na rynku, poprzez sprawną i wyjątkową obsługę klienta, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy jedną z największych hurtowni budowlanych na Podbeskidziu. Większość materiałów posiadanych w naszej ofercie to produkty zakupione bezpośrednio od producentów, dzięki czemu ceny naszych materiałów nie są powiększone o marżę pośredników.

Posiadamy bardzo dobre zaplecze techniczne. Każdy klient może liczyć na dostarczenie materiałów na plac budowy. Możemy zaoferować dowóz materiałów samochodami dostawczymi, jak również dużymi ciężarowymi samochodami z dźwigiem rozładowczym HDS.

Zapraszamy do indywidualnych wyceń materiałów potrzebnych na budowę. Zaproponujemy najodpowiedniejsze rozwiązania, przy kawie porozmawiamy o możliwościach technicznych i specyfice budynku, który mamy zaopatrywać w materiały budowlane.

Posiadamy również dział stolarki okiennej DRUTEX, gdzie wycenimy i wyliczymy okna PCV. Proponujemy ofertę z montażem w stawce 8% Vat- nasz pomiar gratis! Nowość w naszej ofercie to ciepły montaż. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Ponadto mamy w ofercie bardzo duży wybór kamieni elewacyjnych, grysów i otoczaków. Zobacz więcej na www.kamienie.budowlanka.zywiec.pl

  rury PCV i szalunkowe

Gazele Biznesu

Nasza firma BUDOWLANKA ma zaszczyt należeć do elitarnego klubu Gazele Biznesu

Wiarygodność kredytowa

Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza Creditreform w dniu 2014-11-19 przeprowadziła badanie wiarygodności kredytowej naszej firmy. Miło nam  poinformować, iż całościowa ocena kondycji finansowej naszej firmy, w  szczególności zdolność do terminowego regulowania zobowiązań została oceniona jako bardzo dobra i nasza firma zdobyła prestiżowy Certyfikat  Wiarygodności Płatniczej.

Kupując u nas

Kupując u nas, jesteście Państwo w bezpośrednim kontakcie ze swoim sprzedawcą, który służy poradą i fachową wiedzą odnośnie materiałów, oraz koordynuje logistyczny proces zaopatrzenia budowy. Zapraszamy do kontaktu

 rury PCV i szalunkowe elektronarzędzia cement, piasek, żwir pustaki szalunkowe i  kostki betonowe papa, folia  izolacja fundamentową pustaki pianowe i  ceramiczne zaprawy, kleje nadproża i stropy: ceramiczne i betonowe kominy cegły i płytki klinkierowe  dachówki ceramiczne i betonowe rynny okna dachowe okna  DRUTEX okna żywiec bramy garażowe tynki gipsowe i cementowe wylewki wełna mineralna, drzwi wewnętrzne i zewnętrznepłyta OSB system dociepleń docieplenia żywiec farby i lakiery wewnętrzne i zewnętrzne  salon farb żywiec tynki aktylowe, silikonowe, sylikatowe mieszlanik tynków ,kostki brukowe i płyty tarasowe obrzeża, palisady i krawężniki okładziny betonowe i gipsowe kamień naturalny- elewacyjny i ogrodowy grysy i otoczaki 

Copyright ? 2015 - Wizja Net | All Rights Reserved